Очищення води ФІЛЬТРАМІ АКВАФОР

Компанія Аквафор не просто враховує вимоги щодо якості очищення води у звичайних умовах, а й передбачає, щоб фільтр працював навіть в аварійній ситуації.

Фільтри-глечики

Глек – це найпростіший фільтр, що дозволяє отримати смачну воду, очищену від шкідливих компонентів.

Модернізовані водоочисні системи

Найбільш зручне та дієве обладнання для очищення води – системи, що працюють на принципах сорбції або зворотного осмосу, що мають окремий кран.

Картриджі для всіх типів води

Компанія Аквафор не просто враховує вимоги до якості очищення води, а й передбачає, щоб фільтр добре працював навіть в аварійній ситуації.

Крім того, Аквафор виробляє картриджі, що відповідають складу вихідної води: низької мінералізації, високої мінералізації (жорсткої, з високим вмістом заліза, солоної), з високим вмістом органічних домішок, з підвищеним вмістом важких металів, хлорованої і т.д.

Про фірму «Аквафор»

Компанія АКВАФОР була створена в 1992 році для проектування та виготовлення систем домашнього водоочищення. В даний час це одна з найбільших фірм світу, яка має понад 1000 висококваліфікованих працівників.

Фільтри АКВАФОР використовуються мільйонами людей у ​​Європі, Америці та Азії.

АКВАФОР – це створення та втілення ідей у ​​своєму якісному обладнанні. Вся продукція виробляється відповідно до світових стандартів якості фільтруючих матеріалів і якості очищеної води, з урахуванням вимог провідних міжнародних експертних організацій, що дає можливість ефективно очищати воду всіх типів: водопровідну, колодязну або артезіанську.

На даний момент АКВАФОР – це найбільший виробник матеріалів для водоочищення та домашніх фільтрів для води на їх основі. Особлива увага до особливостей водоочищення в різних умовах, а також висока кваліфікація працівників спричинила те, що компанія зайняла чільне становище на ринку водоочисників в Україні.

Відмінна якість продукції компанії – результат безперервної модернізації вже створених моделей обладнання та постійної розробки нових. Велике значення має освоєння передових технологій очищення води та методів їх впровадження. У фільтрах використовуються лише перевірені якісні матеріали, а виготовлення товару контролюється на всіх етапах.

Основна мета компанії – забезпечити покупців товарами найкращої якості, що відповідає вимогам безпеки. Остання підтверджується сертифікатами відповідності міжнародним нормам якості від незалежних організацій.

Відстеження якості на всіх етапах

Усі основні технології виробництва створюються та впроваджуються компанією самостійно. Вони добре очищають воду, видаляють небезпечні для здоров’я людини речовини, зручні у використанні, мають естетичний зовнішній вигляд.

АКВАФОР домагається не лише виняткової якості, а й відповідності міжнародним стандартам. Для цього з 2006 року і до сьогодні постійно виконується сертифікація якості вироблених товарів за стандартами ISO 9001 та NSF.

Технології створюються у своїх лабораторіях всім видів очисників і води. Усі нововведення захищаються понад 80 патентами США, ЄС, РФ, Китаю.

Оцените page