Послуги

Аналіз води

Опис послуги

Щоб правильно підібрати обладнання для очищення води, за бажанням просто ознайомитися з її складом, перевірити працездатність мембрани та ін. необхідно зробити аналіз води. Залежно від завдань та глибини дослідження Ви можете самі відвезти воду на аналіз (ми підкажемо, де це можна зробити) або замовити цю послугу у нас — у такому разі воду на аналіз бере наш спеціаліст (який одразу зможе оглянути місце для встановлення водоочисника) та відвозить до лабораторії. Результат може доставити майстер на паперовому носії або передати в електронному форматі. Розрахунок послуги здійснюється залежно від виконання нами перерахованих вище завдань.

  1. При відборі проби води для хімічного аналізу слід використовувати пластикову тару об’ємом 1,5 літра з-під простої питної або дистильованої води. Не слід використовувати пляшки з-під ароматних солодких напоїв!
  2. Перед тим як набрати воду, її необхідно попередньо пролити протягом 10-15 хвилин. Це необхідно робити для того, щоб уникнути попадання в зразок води.
  3. Пляшку і пробку перед пробовідбором кілька разів ретельно промивають зсередини водою, яку братимуть на аналіз. При цьому миючі засоби не можна використовувати!
  4. Набирати воду бажано тонким струмком і по стінці пляшки. Такий спосіб відбору дозволяє зменшити насичення води киснем повітря і, як наслідок, запобігає перебігу хімічних реакцій.
  5. Воду рекомендується налити в пляшку під шийку і щільно загорнути пробку. Наявність повітря під пробкою може призвести до викривлення результатів аналізу.
  6. Якщо неможливо відправити в лабораторію пробу відразу після відбору, її слід зберігати в холодильнику не більше 24 годин (максимум 48 годин).

До проби води бажано додати супровідний документ із зазначенням:

  • місця відбору: область, район, селище (місто, вулиця, будинок);
  • джерела води: колодязна, джерельна, артезіанська зі свердловини, водопровідна;
  • часу та дати відбору: число, місяць.
  1. Бажано проводити забір води на аналіз та передачу її до лабораторії на початку робочого тижня.

Вартість послуг

Спрощений аналіз води – від 650 ₴

Стандартний аналіз води – від 849 ₴

Повний аналіз води – від 1 249 ₴

Комплексне дослідження води – від 1 629 ₴

Виїзд фахівця на забір води для аналізу – від 250 ₴

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *