Без категорії

Інноваційні технології фільтрів Аквафор

Фільтри застосовуються для того, щоб очистити питну воду від забруднення і шкідливих домішок. Тому обладнання повинно виконувати одночасно два завдання: прибирати непотрібні мікрочастинки, шкідливі домішки; надійно і необоротно затримати їх у картриджі. Щоб фільтр справлявся зі своєю функцією, його виготовляють зі спеціальних матеріалів.

Очищення води технологіями Аквафор

При створенні фільтрів фахівці компанії використовують тільки новітні технології. Кожна зі знахідок інженерів Аквафор робить воду ще більш чистої і безпечної. Тому варто купувати фільтраційні прилади, які оснащені такими функціями.

blank

Aqualen ™. Це матеріал, який є ноу-хау компанії Аквафор. Він здатний зв’язувати іони важких металів і безпечно їх утилізувати. Сорбент показує відмінні результати навіть з водою високої жорсткості.

blank

Dynamic Fixation of Silver. Динамічна фіксація срібла дозволяє знизити вміст цього благородного металу в фільтрі. При цьому бактерицидний ефект приладу не страждає, а, навпаки, стає ще більш помітним.

blank

ICM Iterative Computer Modelling. Комп’ютерні моделювання дозволяє підібрати оптимальний матеріал для виготовлення фільтра. Тому продукція Аквафор відрізняється надійністю і витримує тиск до 45 атмосфер.

blank

WWT (water-water storage tank). Особлива конструкція бака модельного ряду DWM дозволяє скоротити витрату води і його розміри в 2 рази. Завдяки цьому, експлуатаційні витрати стають менше на 50%. Також фільтрація води стає можливою при тиску водопровідної мережі від 1,5 атмосфер.

blank

CFB (CarbFiber Block). Фільтруючі середовища Аквафор мають різну ступінь пористості. Тому фільтри відмінно справляються навіть з високою забрудненістю води. Також картриджі фільтра можна змінювати рідше, що не позначається на якості очищення.

blank

Isotropic Adsorption Matrix. Створена изотропно-сорбційна фільтрувальне середовище гарантує, що вода буде рівномірно розподілятися всередині фільтра. Кожна крапля рідини стикається з сорбентом і очищається від шкідливих домішок, стаючи абсолютно безпечною.

  • DWAY. Технологія забезпечує оптимальну мінералізацію води. Корисні речовини надходять в воду в строго обмеженій кількості і позитивно впливають на організм людини.
  • HSS Hazard Safe Service. Ця технологія необхідна для того, щоб захистити користувачів від попадання сорбенту в питну воду. Очищаюча частина фільтра надійно закрита і не стикається з вмістом бака.

Важлива перевага модельного ряду фільтрів Аквафор Кристал – простота експлуатації. Завдяки технології Click and Turn, замінити картридж можна всього в один рух. Після клацання очищає частина знімається, не вступаючи в контакт з питною водою і залишаючи її чистою.

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *