Послуги

Монтаж питних фільтрів

Опис послуги

Монтаж питного фільтра за наявності необхідного інструменту під силу кожному. Далі ми розповімо, як це робить наш майстер, після чого Ви можете скористатися цією інструкцією як прикладом для самостійної установки, а якщо у Вас виникнуть складнощі, Ви можете замовити установку фільтра у нас.

Етапи установки:

  • Питний фільтр встановлюється під мийкою, тому перед приїздом майстра рекомендуємо підготувати достатній простір, який буде потрібний для вільного доступу до установки фільтра, для обслуговування та заміни змінних елементів. Якщо під раковиною мало місця, бак системи можна встановити в кухонній шафі або замовити менший бак.
  • Підключаємо фільтр до холодної води. Перед врізанням системи у водогін не забудьте перекрити подачу води вентилем на вході у водопровідну систему приміщення. Після цього змонтуйте врізання, попередньо обмотавши фум-стрічкою всі різьбові з’єднання. Далі необхідно від’єднати від крана холодної води лінію подачі, що знаходиться під раковиною. Потім приєднайте та акуратно закріпіть врізку. Слідкуйте за тим, щоб при загвинчуванні трубки не зміщувалися та не згиналися.
  • Збираємо фільтр, підключаємо всі з’єднання та ретельно перевіряємо їх на наявність протікання.
  • Перевірити тиск на вході. При тиску більше 4,5 атмосфер для регулювання рекомендується додатково встановити редуктор. При тиску менше 3 атмосфер для коректної роботи зворотнього осмотичного фільтра необхідно додатково встановити насос.
  • За допомогою ущільнювача та пасти підключаємо до водопроводу комплект підключення фільтра.
  • Далі майстер робить отвір під установку крана для питної води за допомогою свердла діаметром 12 мм. Якщо кран нестандартний, знадобиться свердло більшого діаметра.
  • Після проведення всіх робіт необхідно ретельно перевірити фільтр на герметичність.
  • При замовленні монтажу за межами Одеси вартість послуги обговорюється додатково.

Вартість послуг у м. Одеса:

Монтаж проточного фільтра = 250 ₴

Монтаж зворотного осмосу – 450 ₴

Додаткові послуги для монтажу питних фільтрів.

Монтаж трипозиційного змішувача – від 300₴

Підключення фільтра до льодогенератора – 200 ₴

Підключення фільтра до парогенератора – 200 ₴

Підключення фільтра до кавомашини – 200 ₴

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *