Без категорії

Як переробити, покращити потрійний фільтр

Як перетворити 3-ступінчастий фільтр для очищення водопровідної води на багатоступінчасту систему для отримання очищеної води із заданими цілющими властивостями вод гірських джерел.

Вода – одна з найдивовижніших речовин на Землі

1) вона єдина з речовин має три агрегатні стани: газоподібний, рідкий, твердий;
2) вона єдина — при охолодженні від +4°С і нижче — не зменшується в обсязі, як решта речовин, а навпаки — розширюється в обсязі, причому розриває будь-яку посудину, навіть із броні;
3) вона здатна відновити здоров’я людини і здатна значно погіршити її

Тибетським ченцям здавна були відомі омолоджуючі, цілющі властивості талої води гірських льодовиків. Християни знають цілющі властивості водохресної води, що підтверджують дослідження медиків.

Все це в останнє десятиліття привернуло увагу вчених до вивчення загадкових властивостей води

Так, група японських учених під керівництвом Масару Емото виявила, що, якщо наносити на воду інформацію у вигляді звуків: музики, молитов, лайки, магнітних полів, контакту з мінералами, а потім заморожувати цю воду, то кристали льоду набувають абсолютно різної форми. Причому, чим гармонійніша інформація, тим гарніша кристаліка.

Японський дослідник Масару Емото знайшов спосіб показати, як змінюється вода, сфотографувавши її заморожені кристали за допомогою потужного електронного мікроскопа та вмонтованого в нього фотоапарата. Під впливом звуків класичної музики кристали дистильованої води набувають витончених симетричних форм.

Коли до ємності з дистильованою водою прикріпили наклейку з написом “дякую”, заморожені кристали набули форми, схожої форми кристалів, які утворилися під впливом “Вариций Гольдберга” І.С. Баха — музики, написаної на знак подяки до людини, іменем якої її назвали.

Поняття “кохання”, “подяка”, “душа” переведені кристалами води в гармонійний відеоряд. Кристал тієї ж води заіскрився сонечком, коли його перепрограмували на образ “Мати Тереза”

А нещодавно російський учений Станіслав Зенін — керівник проблемної лабораторії науково-експериментального центру МОЗ РФ, захистив докторську дисертацію, у якій довів, що вода складається з окремих молекул, та якщо з великих сполук, які включають до 900 молекул, про кластерів. Донедавна вважалося, що вони (кластери) нестабільні, постійно руйнуються і утворюються знову.

Але це стосується частини води, організованої хаотично. Є й інша частина води, що має структуру, аналогічну до кристала — структурована вода.

Вся вода в живих організмах і в людині в тому числі структурована

Це неодноразово підтверджено різними фізико-хімічними методами. Виявилося, що вода за рахунок зміни структури може приймати та передавати інформацію, перебуваючи у певному інформаційно-фазовому стані.

Одним із прикладів такого факту є свіжа тала вода, яка в процесі танення набуває регулярної структури, подібної до структур води в клітинах живих організмів, рослин, тварин, людини і зберігає її не більше 23 годин. Інший приклад — водохресна вода, яка зберігає свою структуру від кількох місяців до року.

Тому структурування води мінералами, заморожування з подальшим розморожуванням льоду, вплив магнітними полями впливає на організм людини за її вживання.

Загальновідомий факт, що у горах живе велика кількість довгожителів. Вони п’ють чисту воду з гірських струмків, що утворюються від танення снігових льодовиків. Цілющими властивостями має вода підземних джерел гір. На вживання такої структурованої води генетично налаштований наш організм. Але користь вона приносить, якщо пити її дома, а чи не транспортувати на далекі відстані, т.к. її структурованість зберігається недовго.

Дослідження вчених і лікарів встановили, що вживання структурованої води прискорює обмін речовин живих організмах, тобто. справляє омолоджуючий ефект, прискорює виведення накопичених шлаків з організму (чим молодша людина, тим швидше у нього обмін речовин), піску дрібного каміння з нирок, «поганого холестерину», знижує артеріальний тиск крові, покращує плинність крові – знижує утворення тромбів – покращує циркуляцію у тканинах.

Підтвердження цього впливу можна спостерігати навіть на рослинах: замочування насіння у структурованій воді прискорює в кілька разів схожість насіння, прискорює проростання коріння у живців рослин, значно покращує зростання кімнатних рослин.

Як отримати структуровану воду з фільтра

Сьогодні, щоб отримати таку структуровану воду, не треба їхати в гори, займатися заморожуванням-розморожуванням води. Існують активатори-структуризатори води, які можна придбати у нашій фірмі.

Тому до вашого фільтру можна додати на наступний щабель структуризатор фірми Аквафільтр Aifir 2000, або Райфіл біокераміка, або Нова вода турмалін, або Нова вода біокерамічний активатор.

Для отримання води, придатної для вживання її без кип’ятіння, можна додати на наступний ступінь половолоконну мембрану для повного видалення механічних частинок розміром до 0,1мкм механічним, більш екологічним способом, а не хімічними речовинами бактерій, одноклітинних організмів, таких як лямблії, цисти і т.д. буд.

Відомо, що кип’ятіння руйнує структурування води, її кластери, тому така мембрана зберігатиме цілющу структуру води з попереднього ступеня вашого фільтра. На нашій фірмі можна придбати таку половолоконну мембрану Аквафільтр TLCHF – 2T-капілярну мембрану.

Для збільшення ресурсу вашого фільтра можна додати вугільний постфільтр біг.

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *