Без категорії

Бутильована вода: переваги та недоліки замовлення

Бутилированная вода: преимущества и недостатки заказа

Серед переваг слід відзначити

  1. Можливість отримання питної води в місцях, де встановлення водоочисника неможливе (наприклад, в офісних центрах).
  2. Багато виробників забезпечують досить високу якість очищення води.
  3. Щодо доступна вартість. Доставка до дверей замовника. Відсутність необхідності купувати сам фільтр, а потім елементи, що фільтрують.

Але є «підводні камені» та недоліки, деякі з них я наведу нижче

  1. Обмінні бутлі перед повторним заповненням очищеною водою не завжди миються всередині та не завжди знезаражуються.
  2. Зберігання очищеної води в бутлі протягом кількох діб при кімнатній температурі у споживача викликає розвиток у воді зі стінок бутля патогенної флори, бактерій, у воді відчувається смак затхлості, «заболочування», тому що немає речовин, подібних до срібла, які стримують розвиток патогенної флори. Якщо додаються антисептики, антибіотики, це знижує якість очищеної води в бутлі. Сріблом така вода будь-коли захищається, т.к. це дорогий захист.
  3. Бутлі займають багато місця в порівнянні з будь-яким побутовим фільтром, що незручно і надає квартирі малоестетичного вигляду.
  4. Незручно замовляти та чекати на доставку пляшок з очищеною водою.
  5. Здоров’я персоналу, що здійснює отримання та доставку очищеної води споживачеві, не контролюється аналогічно контролю здоров’я працівників харчової промисловості продавців продуктових магазинів.
  6. Рівень якості води, що очищається в пляшках, споживач часто перевірити не може, хіба що повірити на слово представнику постачальника цієї води.
  7. Бутлі нерідко виготовляються з технічного пластику, що містить у своєму обсязі до 20-30 відсотків низькомолекулярного органічного мономеру, речовини, яка зі стінок бутля проникає (дифундує) в очищену воду, забруднюючи очищену воду в бутлі, причому, чим вище температура навколишнього повітря Тим часом цей процес забруднення проходить активніше. З харчового пластику сулія коштувала б у рази дорожче, т.к. при виробництві харчових пластиків використовують дорогі ініціатори полімеризації, що доводять глибину полімеризації пластику до 95-99 відсотків. Мономіра в таких пластиках міститься дуже незначна кількість, яка не погіршує склад води, але ціна таких суліїв значно вища. А скляні пляшки важкі та легко б’ються. До речі, побутові фільтри для очищення виготовляються тільки з харчових пластиків. Харчовий пластик такого запаху не дає.
  8. Вартість одного літра очищеної води в бутлі в 6-10 разів дорожче, ніж води, отриманої в глечиковому фільтрі, наприклад після дорогого модуля з магнієм. Ціна пляшки з очищеною водою 19 літрів коливається від 60 до 80 грн. Літр такої води коштує 3,16–4.21грн. Плюс вартість самого сулія 350грн та помпи 150-300грн. Модуль з магнієм може дати до 350 літрів за ціною 249 грн., тоді неважко підрахувати, що літр води після очищення модулем з магнієм коштує 0,71 грн. побутового глека навіть із дорогим модулем, якість роботи якого багаторазово перевірено.

Таким чином Ви самі можете оцінити переваги та недоліки придбання бутильованої води.

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *