Без категорії

Чи можна пити воду з під кондиціонера

Вода из кондиционера

Значення якості питної води в житті диких і домашніх тварин

Вода і особливо її якість надзвичайно важливі не тільки для здоров’я людини, але і для домашніх і диких тварин, тому що в організмі живих істот вона займає в середньому близько 70%.

Тому любителі домашніх тварин відзначають цікавий факт з життя кішок, собак, хвилястих папуг: якщо поставити дві миски з водою: одну з водопровідною, іншу з водою після звичайного глека фільтра (Аквафор) – тварини якимось незбагненним чином безпомилково вибирають профільтровану очищену воду. Ви можете самі провести цей експеримент зі своїми домашніми тваринами.

Також поводяться тварини і в дикій природі, оскільки їх інстинкти, вироблені протягом багатьох мільйонів років розвитку живих істот на Землі, завжди допомагають знаходити їм безпомилково джерела з чистою водою, придатною для пиття. Цю здатність знаходити чисту воду використовують жителі африканських пустель племена бедуїнів – вони дозволяють своїм верблюдам самостійно шукати, вибирати і знаходити джерела води, придатні для пиття для них самих і для їхніх господарів.

Вода з кондиціонера

Чи є конденсат з кондиціонера дистильованою водою?

Дистильована вода – це обезсолена вода. Яка спочатку випарувалася, перетворившись в газоподібний стан, а потім охолодити і осіла у вигляді рідини. Конденсація – це і є перехід води з газоподібного стану в рідке. джерело

Якість води після кондиціонера

Майте на увазі, що в конденсаті з кондиціонера дуже багато домішок. Конденсат образуясь і стікаючи по випарника внутрішнього блоку збирає весь пил, мікроби, запахи, які скупчуються на випарнику.

Заводиться така «весела» бактерія легионелла, яка викликає досить важке «невеселе» захворювання леогінеллёз. Навіть якщо кондиціонер чистий, вода там виходить дистильована багато пити таку воду шкідливо, це призводить до нестачі необхідних солей в організмі. Людині точно не варто експериментувати з вживанням в їжу такої води. джерело

І звичайно ж будинку господарі домашніх вихованців повинні пам’ятати, що і самі, і їх улюблені домашні тварини для збереження здоров’я повинні пити тільки очищену, а не водопровідну воду.

Бездомні тварини Одеси

За даними «Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в м Одесі», кількість бродячих собак в Одесі не менш десятків тисяч. Що стосується кішок – в Одесі складно знайти хоч один двір, в якому б не господарювали представники цього хвостатого-вусатого населення.

Вчені вважають, ніж різноманітніше родовід, тим міцніше здоров’я домашньої тварини. Дворові тварини проходять природний відбір, в результаті якого залишаються жити тільки особини з високими генетичними задатками до виживання.

Це явище в біології називають гетерозис або гібридна сила

Життєздатність гібридних тварин вище, оскільки вони успадковують кращі домінантні якості батьків. У породистих собак організм більш чутливий, оскільки вони, як правило, є нащадками своїх близьких родичів і часто успадковують слабкі гени.

Міцний вроджений імунітет захищає бродячих кішок і собак від несприятливих умов життя, саме тому вони роками живуть на вулиці і дають потомство.

Клімат Одеси

Одеса – один з найспекотніших міст на Півдні України. Клімат Одеси помірно-морський з рисами субтропічного, з м’якою зимою (з грудня по лютий), щодо затяжною весною і теплим тривалим (з травня по вересень), нерідко дуже спекотним, літом і довгою теплою осінню. За класифікацією Кеппена – вологий континентальний (Dfa), близький до субтропічного (Cfb). Опадів випадає порівняно мало, в середньому 453 міліметри протягом року.

Літо – Найдовший сезон у всьому році, кліматичне літо триває 145 днів, з травня по вересень. В даний період включений і такий знаменитий період, як «бабине літо», він відрізняється сухим прозорим повітрям і безвітрям. Літо в Одесі досить спекотне, найтепліший місяць – липень, середня температура якого становить +23 ° C, максимальна +39 ° C. В останні роки, однак, найтеплішим місяцем є серпень, коли вдень температура повітря піднімається до +28,6 ° C. Рельєф місцевості сприяє проникненню із заходу насичених вологою мас з Атлантичного океану, з півдня вологого і теплого повітря з басейну Середземномор’я. Джерело: Вікіпедія

Виходячи з вище сказаного, чотириногим друзям просто нізвідки задовольняти одну з найважливіших первинних потреб – ЖАЖДУ.

Висновки

Вибираючи між ймовірністю зараження і смертю від зневоднення, тварини і ми вибираємо 1-е.

Влаштувати штучні поілочкі досить просто – достатньо в імпровізоване блюдце (обрізана Баклага, одноразовий посуд і т.д.) попередньо поклавши на дно камінчик, щоб «місце водопою» не здуло вітром. Вода в таких місцях набагато корисніше, тому що постійно оновлюватиметься. І місце для пиття води для диких кішок, собак і птахів готове.

Оцените post