Без категорії

Кондиціювання води

Кондиционирование воды

Кондиціювання води, що очищається – найважливіший етап отримання питної, фізіологічно корисної води для людини.

Під кондиціюванням води мають на увазі фінішну підготовку води:

  1. збагачення корисними мінералами,
  2. олужнення, тобто. підвищення значення кислотно-лужного балансу (Рh),
  3. активування, структурування води, що очищається в зворотно-осмотичних фільтрах біокерамічним модулем, природним біоактиватором, структуризатором – мінералом шунгіт.

Чому при отриманні питної води важливо, щоб вода після очищення повинна мати корисні для здоров’я людини властивості?

Загальновідомий факт, що вода, очищена зворотно-осмотичних фільтрів, має незвичний смак, т.к. не містить жодних ні корисних, ні шкідливих речовин, що надають їй смаку. Така вода може вимивати при її тривалому вживанні з організму людини корисні мінерали кальцію та магнію. Щоб запобігти цьому шкідливому процесу, необхідно збагатити воду на останній стадії очищення такими корисними мінералами. Для цього у зворотно-осмотичних установках на останній стадії встановлюють мінералізатор з одним, двома, трьома або чотирма різними природними мінералами, з яких доломіт (кальцій-магнієвий мінерал) – основний компонент усіх мінералізаторів.

Кров і лімфа здорової людини має рівень кислотно-лужного балансу Ph=7,38 ÷ 7,41, а все внутрішнє середовище людини лужне. Тому для олужнення води в багатокомпонентних мінералізаторах при їх виробництві додають турмалін, що вилужує очищену воду. І саме тому у разі виникнення запальних процесів в організмі людини лікарі-терапевти обов’язково призначають пацієнтам вживання лужних мінеральних вод.

Крім того, як додаткова опція з кондиціювання зворотно-осмотичної води, можна встановлювати біокерамічний модуль активації, структуризації, який надасть воді корисні властивості природних вод гірських джерел. Вживаючи таку воду, людина зможе відчувати приплив життєвої енергії та здоров’я, недарма таку
воду називають «живою».

Також глеки фірми Аквафор – Прованс і Орлеан укомплектовані модулями, що містять корисний мінерал магній. Вода, отримана після модулів А5 Mg, А6 Mg, 100-25Mg, за складом подібна з деякими мінеральними водами для шлунково-кишкового тракту, але приблизно в 40 разів дешевше за ціною.

Модуль В100-25Мg можна встановлювати в глеки Брита.

Глечики очищення води для її активації, структуризації можна ставити на магнітну підставку. Експерименти вчених показали, що омагнічена вода активується, структурується та підвищує проникність біологічних мембран живих організмів. Людина знижується рівень холестерину у крові, нормалізується тиск, прискорюється обмін речовин. Така вода є аналогом води, що міститься в клітинах живих організмів та людини. Вона подібна до своєї структури талої води, тобто. виявляє властивості “живої” води, тривалий час зберігає свіжість.

У очищену воду на дно глечика можна поміщати заздалегідь промитий природний мінерал — активатор, структуризатор шунгіт, який надасть воді перерахованих вище корисних властивостей води з природних гірських джерел. Але слід своєчасно заміняти шунгіт, або періодично його промивати і прокип’ятити раз на три місяці, оскільки він збирає на своїй поверхні бактерії.

5/5 - (1 vote)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *