Без категорії

ЩО ТАКЕ КДФ?

ЧТО ТАКОЕ КДФ?

Як збільшуються за допомогою КДФ термін служби змінних модулів з активованого вугілля та іонообмінних смол?

У цьому споживачеві може допомогти використання модулів, або додавання до маловідомого сорбенту КДФ, що використовується, що володіє цілим рядом цікавих фізико-хімічних властивостей, що дозволяють успішно застосувати його в технологіях очищення води.

Сорбент КДФ є сумішшю хімічно чистих цинку і міді у вигляді гранул від про,15мм до 2мм, або дрібнодисперсного порошку, або ниток, сіток з мідно-цинкового сплаву для збільшення протоки і підвищення швидкості фільтрації води. Ця суміш у процесі очищення води виступає як каталізатор – прискорювач очищення води загальновідомими сорбентами активованим вугіллям та іонообмінними смолами. Вода через суміш КДФ протікає вільно, без зайвого опору.

Найважливішою властивістю КДФ є його здатність очищати воду від активного хлору на 99%. У процесі окислювально-відновних реакцій у суміші хімічно чистих цинку та міді відбуваються окислювально-відновлювальні реакції з обміном електронів, у результаті утворюється замість агресивного активного хлору корисна сполука для шкіри людини — хлорид цинку, що перешкоджає появі лущення, сухості шкіри, дерматитів. Хлорид цинку вбирається в шкіру людини і бере участь у її регенерації, загоєнні саден, тріщин, ранок, висипів. Тому в медицині сполуки цинку додають до кремів, мазей для лікування шкіри. Додають також сполуки цинку в біодобавки для вживання з метою поліпшення стану шкіри, росту волосся, т.к. Цинк бере участь у освіті понад 300 видів ферментів у тілі людини.

КДФ також успішно видаляє сірководень, важкі метали, одними з яких є свинець, ртуть та ін.

Другим важливим властивістю сорбенту КДФ є його сильні бактерицидні властивості, т.к. в результаті окисно-відновних реакцій у ньому утворюється потужне неоднорідне магнітне поле, в якому більшість видів патогенної флори просто не може існувати. Крім того в результаті таких реакцій утворюються різні перекисні сполуки, що запобігають розмноженню бактерій та найпростіших у воді. До речі, шкіра людини також захищається від патогенної флори такими ж перекисними сполуками, тому Рh шкіри кислий.

Третім найважливішим властивістю КДФ є надзвичайно великий ресурс з невеликих обсягів самого сорбенту КДФ.

Всі вище перелічені властивості КДФ дозволяють додавати його до фільтруючих сумішей з активованим вугіллям та іонообмінними смолами (для захисту останніх від передчасного руйнування вільним хлором) та для надання сумішам бактерицидних властивостей, для захисту від накопичення патогенної флори в них та значного збільшення термінів служби загальновідомих сорбентів очищення води.

Застосовують КДФ в побутових системах очищення води як передфільтри для контролю розмноження патогенної флори перед системами більш тонкого очищення води – перед зворотним осмосом і в промислових системах очищення води як засипки для очисних споруд промислових стоків.

Все вищезгадані фізико-хімічні властивості КДФ дозволили створити і виробляти надзвичайно ефективні малогабаритні фільтри для душу з великими ресурсами для очищення великих об’ємів води на його основі, які здатні служити для сім’ї з 4-х осіб протягом шести місяців. Такі чудові фільтри виробляються фірмою Аквакут та цілим рядом інших фірм.

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *