Без категорії

МОДЕЛІ 700, 900 І 950 ПОМ’ЯГЧУВАЧІ ВОДИ

МОДЕЛИ 700, 900 И 950 СМЯГЧИТЕЛИ ВОДЫ

Загальна інформація

Вітаємо з вибором чудового водоочисного обладнання! Незабаром ви і ваша родина насолоджуватиметеся чистою, прозорою водою. Використовуйте цей посібник, щоб отримати максимальну користь від вашого приладу. Тримайте це під рукою довідкове керівництво та сервісний журнал. Якщо у вас виникли проблеми з роботою вашого приладу, див.

Усунення несправностей в кінці цього посібника або зверніться до дистриб’ютора. Збережіть цей посібник та серійний номер вашого приладу.

Попередження: Цей прилад слід використовувати лише з питною водою. Примітка. Виробник залишає за собою право вносити зміни до специфікацій та виробів без попереднього повідомлення.

Цей посібник призначений для встановлення, експлуатації та технічного обслуговування наступних міжнародних пристроїв кондиціювання води моделі:

  • Модель 700
  • Модель 900
  • Модель 950

Отримання максимальної ефективності від пристрою

Для досягнення максимальної вигоди та продуктивності від даного приладу, ознайомтеся з цим посібником та приладом.

  1. Рівень солі завжди має бути не менше 1/3. Засипте сіль, коли її рівень впаде нижче рівня води в сольовій шафі. Очищувач смоли можна використовувати щомісяця. Рекомендується чиста біла гранула, кубічна або сонячна сіль. Не використовуйте кам’яну сіль. Увага: не змішуйте різні види солі.
  2. Ви можете перейти на замінник солі (наприклад, хлорид калію) замість солі для кондиціонера у будь-який час. Якщо замість солі використовується калій хлорид, збільште налаштування жорсткості на 12% (помножте на 1,12). Налаштування контролера. Увага: не використовуйте хлорид калію, якщо ваша вода містить залізо та/або марганець.
  3. Якщо з якоїсь причини у вас вимкнули електрику, перевірте правильність часу на контролері та за потреби виконайте скидання (див. Додаткові налаштування користувача).
  4. Запрограмуйте пристрій на регенерацію в той час, коли вода не використовується. Якщо є більше одного пристрою, між кожною регенерацією має пройти дві години.
  5. Захистіть пристрій, включаючи зливну лінію, від замерзання.
  6. Дотримуйтесь усіх правил експлуатації, технічного обслуговування та вимог до розміщення.
  7. Якщо у водопроводі є бруд, пісок або великі частинки, усунути цю проблему допоможе відповідний фільтр.
  8. Якщо у вашому приладі сіль закінчилася: A. Відкрийте соляну кришку і додайте сіль. B. Зачекайте дві години, а потім натисніть і утримуйте кнопку R (Регенерація) протягом 5 секунд. C. Регенерація завершується приблизно через 12–45 хвилин, і пристрій повертається до сервісного режиму.
  9. Прилад можна дезінфікувати 5,25% розчином натрію гіпохлориту, який є активним інгредієнтом побутового хлорного відбілювача. Для дезінфекції пристрою додайте 118 мл (4,0 рідких унції) розчину відбілювача хлору в сольовий відсік сольової шафи. У сольовій шафі має бути вода. Запустіть ручну регенерацію.
  10. Байпасний клапан (розташований на головному регулювальному клапані) дозволяє обходити пристрій, якщо з ним, свердловинним насосом або сантехнікою виконуються будь-які роботи. Перепускний клапан. Використовуйте обхідний режим для поливу рослин або газонів необробленою водою. Якщо ваш пристрій оснащений байпасом, поверніть ручку в положення обходу, щоб обійти пристрій. Поверніть його у сервісне положення, щоб відновити м’яку воду у вашому будинку.
  11. Перед повторним введенням в експлуатацію після виконання робіт відкрийте найближчий кран холодної води, доки вода не стане чистою.
  12. Оглядайте та очищайте сольову шафу та повітровідвідну трубку в зборі щорічно або за наявності осаду в сольовій шафі.
  13. Модель 950 містить окислювально-відновне середовище та середовище з активованим вугіллям. Вони мають обмежений термін служби і зрештою вимагатимуть заміни, якщо необхідно зберегти заявлені характеристики продуктивності цього пристрою.
  14. Цей продукт сертифікований для відновлення барію та радію 226/228 відповідно до стандарту NSF/ANSI 44. Будь-яка система байпасу повинна бути повністю в робочому положенні, щоб забезпечити максимальне зниження барію та радію 226/228.

Чекліст перед встановленням

Перед встановленням зверніться до контрольного списку.

Якість води — якщо вода містить пісок, сірку, бактерії, залізобактерії, дубильні речовини, водорості, олію, кислоту або інші незвичайні речовини, попередньо обробіть воду для видалення цих забруднюючих речовин перед подачею води в прилад, якщо пристрій представлений як здатний обробляти ці забруднюючі речовини у своїх специфікаціях.

Відповідний фільтр для води, наведений нижче, може усунути ці недоліки води.

  • Модель 900IF (залізний фільтр) – знижує вміст заліза, марганцю, сірководню та залізовмісних бактерій.
  • Модель 900CF (вугільний фільтр) – зменшує смак та запах хлору.
  • Модель 900NF (кислотний фільтр, що нейтралізує) – регулює воду з низьким pH до неагресивного стану.

Залізо. Найпоширенішою проблемою багатьох систем водопостачання є залізо. Важливо знати, якого типу та скільки заліза міститься у водопроводі.

Тип залізаОПИС
Двохвалентне залізо* (іноді зване чистою водою або розчиненим залізом)Єдиний тип заліза, який можна обробляти за допомогою пом’якшувача води.
Залізне залізоНерозчинні, і частинки можуть зрештою засмічити шар смоли. Вона має бути відфільтрована до того, як вода потрапить у пом’якшувач.
Органічне залізо чи бактеріальне залізоПриєднується до інших органічних сполук у воді. Для видалення цього заліза потрібна додаткова обробка.
Колоїдне залізоЧи не розчиняється, але залишається у зваженому стані. Пом’якшувач не може видалити цей тип заліза.
* Якщо вода містить двовалентне залізо, кожні шість місяців слід використовувати наявний у продажу очищувач шару смоли. Виконуйте інструкції на контейнері. Вам також слід збільшити налаштування жорсткості води на 86 мг/л (5 гран на галон) на 1 мг/л (1 ppm) двовалентного заліза.

Характеристики води. Для правильної роботи моделей 700, 900 та 950 потрібно pH 7 або вище. Також необхідний тест на залізо визначення рівня заліза. Кислотно-нейтралізуючий фільтр 900-NF регулює рівень рН на рівні 6,3 або вище.

Жорсткість води. Двічі перевірте жорсткість води за допомогою тест-смужок, якщо вони є, щоб переконатися, що ваш пристрій підходить для роботи.

  • Модель 700 кондиціонує воду до 1197 мг/л (жорсткість 70 гран на галон).
  • Модель 900 кондиціонує воду до 1539 мг/л (жорсткість 90 гран на галон). (Див. Технічні характеристики.)
  • Модель 950 ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ МІСЬКОЇ ВОДИ без заліза. Модель 950 кондиціонує воду до 599 мг/л (жорсткість 35 гран на галон).

Тиск води – постійне не менше 1,4 бар (20 фунтів на кв. дюйм) та не більше 8,3 бар (120 фунтів на кв. дюйм). Якщо тиск води перевищує 4,8 бар (70 фунтів на кв. дюйм), рекомендується використовувати регулятор тиску.

Швидкість подачі води – рекомендується мінімум від 7,6 л (2,0 галона) для моделей 700 і 900 до 11,4 л (3 галони) для моделі 950 за хвилину або дорівнює швидкості зворотного промивання конкретної моделі. Для визначення розмірів водопроводу можна використовувати лише номінальну робочу витрату та відповідну втрату тиску. Тривала експлуатація кондиціонера води при витратах, що перевищують випробувані робочі витрати, може призвести до зниження продуктивності.

Температура води – не менше 4 ° C (40 ° F) і не вище 49 ° C (120 ° F).

Злив – злийте воду з приладу у відповідний злив, наприклад, у злив у підлозі або злив пральної машини, який відповідає всім сантехнічним нормам, що застосовуються. Для запобігання зворотному сифону забезпечте достатній повітряний зазор або розрив сифона. Див. етапи встановлення та процедури запуску.

Запобіжні заходи

Можна

  1. Дотримуйтесь всіх застосовних будівельних, водопровідних та електричних правил.
  2. Перевірте якість води за допомогою смужок, якщо вони є. За бажання отримайте звіт про якість вашої води.
  3. Встановіть пристрій перед водонагрівачем.
  4. Встановлюйте пристрій після напірного бака на водопровідних установках.
  5. Огляньте впускну лінію, щоб переконатися, що вода вільно проходить через неї, і що правильний розмір впускної труби. Для колодязної води із залізом рекомендований мінімальний розмір вхідної труби становить 3/4 дюйми. а для муніципальної води рекомендований мінімальний розмір вхідної труби становить 1/2 дюйми.
  6. Встановіть редукційний клапан, якщо вхідний тиск перевищує 4,8 бар (70 фунтів на кв. дюйм).
  7. Встановіть на шафу самопливні зливи.
  8. Закріпіть зливну лінію на приладі та на зливному отворі. Див. етапи встановлення та процедури запуску.
  9. Залишіть не менше 2,4–3 м (8–10 футів) 3/4-дюймової труби від виходу приладу до входу водонагрівача.

Неможна

  1. Не встановлюйте, якщо пункти контрольного списку є незадовільними. Див. Контрольний список перед встановленням.
  2. Не встановлюйте, якщо температура води на вході або виході перевищує 49°C (120°F). Див. Технічні характеристики.
  3. Не допускайте передачі тепла паяльного пальника компонентам клапана або пластиковим деталям під час використання додаткових мідних адаптерів.
  4. Не перетягуйте пластикові фітинги.
  5. Не встановлюйте прилад до стіни, що може перешкоджати доступу до водопроводу. Див. етапи встановлення та процедури запуску.
  6. Не встановлюйте прилад задом наперед. Виконайте стрілки на вході та виході.
  7. Не вмикайте трансформатор у розетку, що активується вимикачем.
  8. Не з’єднуйте зливну та переливну (самотеком) лінії разом.
  9. Не використовуйте для обробки мікробіологічно небезпечної води чи води невідомої якості без належної дезінфекції до або після приладу.
  10. Не допускайте замерзання приладу чи зливної лінії.

Примітка. Заява про бактеріостаз не означає, що ці пристрої зроблять воду, небезпечну з мікробіологічної точки зору, безпечною для споживання або використання.

Етапи встановлення та процедури запуску

Пом’якшувач води здатний обробляти комбінацію небажаних компонентів (таких як залізо, бруд, осад, хлор та/або свинець) у воді. Див. Технічні характеристики для отримання інформації про можливості Вашого пристрою. Встановіть, налаштуйте та використовуйте пристрій у межах експлуатаційних обмежень, зазначених у цьому посібнику.

Недотримання цих вимог може знизити ефективність зворотного промивання та викликати несправність регулюючого клапана. Пом’якшувач води, як і будь-який інший прилад, вимагає правильної установки та налаштування для оптимальної роботи.

Кожен водоочисний пристрій включає 2,4 м (8 футів) дренажної лінії і зливного фітинга.

Крок 1. Підготуйте місце для розміщення

A. Переконайтеся, що місце встановлення чисте. Б. Вимкніть електрику та подачу води до водонагрівача. Для газових водонагрівачів поверніть газовий кран у положення “Пілот”. C. Огляньте вхідну трубу, щоб переконатися, що труба не забита вапном, залізом або будь-якою іншою речовиною. Прочистіть або замініть забиту сантехніку. Примітка. Для правильної роботи пристрою між напірним баком та пристроєм потрібна труба діаметром не менше 3/4 дюйма. D. Переконайтеся, що впускні/випускні та дренажні з’єднання відповідають застосовним сантехнічним нормам. E. Перевірте стрілки на перепускному клапані, щоб переконатися, що вода тече в правильному напрямку. Перепускний клапан. Застереження: Не вставляйте прилад вперед. F. Розмістіть прилад у потрібному місці, орієнтуючись на рисунок 1. Діаграма на рис. 1 застосовна до підвалу, перекриття, підпілля та зовнішніх установок.

Малюнок 1 Розміщення пристрою

G. У більшості випадків встановлюйте прилад після гідроакумулятора та будь-якого фільтра для води або лічильника води та перед водонагрівачем, якщо не рекомендовано інше. Водонагрівачі: Якщо менше 3 м (10 футів) труби з’єднують водоочисний пристрій з водонагрівачем, встановіть зворотний клапан між водоочисним пристроєм та водонагрівачем якомога ближче до водонагрівача. Переконайтеся, що водонагрівач обладнаний запобіжним клапаном, що відповідає номінальним значенням температури та тиску. H. При зовнішній установці прилад повинен бути закритий для захисту від негоди.

Крок 2. Перевірте воду

A. Видаліть всю упаковку або монтажні матеріали із сольової шафи. B. Зв’яжіться зі спеціалістом з очищення води або отримайте звіт про якість вашої води. За бажанням використовуйте тест-смужки, якщо вони були надані.

Крок 3. Вимкніть подачу води

А. Вимкніть подачу води. B. Відкрийте крани гарячої та холодної води, щоб скинути тиск у лініях.

Крок 4. Підключіть водопровідні лінії

Ваш прилад може постачатися із вбудованим перепускним клапаном.

Крок 4A: З перепускним клапаном

A. Підніміть та зніміть кришку клапана. B. Видаліть всю упаковку або інсталяційні матеріали із сольової шафи. C. Встановіть сполучні фітинги*. З’єднувальні фітинги є зручною, простою у використанні складання з трьох частин для 3/4-дюймової мідної сантехніки або 3/4-дюймової пластикової трубки CTS CPVC.

Примітка: Тефлонова стрічка або сантехнічна замазка НЕ потрібні та НЕ повинні використовуватися зі сполучними фітингами.

D. Підключіть водопровідні лінії до пристрою відповідно до всіх застосовних будівельних, сантехнічних та електричних норм. (Див. рис. 2.)

Увага: НЕ затягуйте занадто сильно з’єднання пластикового різьблення.

E. Перевірте стрілки на перепускному клапані, щоб переконатися, що вода тече в правильному напрямку.

Попередження: НЕ встромляйте прилад задом наперед.

*З’єднувальні фітинги не включені.

Оцените post