Без категорії

Кому вигідно ставити магістральний фільтр?

Система комплексной очистки

Відповідь дуже проста: абсолютно всім!

І зараз ми пояснимо чому.

Комплекс магістральних фільтрів з поліпропіленом, вугіллям і пом’якшувач зробить щоденні гігієнічні процедури корисними і приємними. Адже душ, з якого ллється жорстка або каламутна вода, завдає шкірі непоправної шкоди. На поверхні епідермісу формується біла «плівка», подібна накипу. В результаті у людини починає сохнути шкіра, виникають серйозні проблеми зі здоров’ям (наприклад, атопічний дерматит). Мікротріщини, що сформувалися під впливом жорсткої води, постійно приносять неприємні відчуття і просто виглядають некрасиво.

Важливо знати: в душі людина вдихає безліч шкідливих речовин. Вони проникають в легені, а звідти поширюються по всьому організму. При цьому мова йде не тільки про хлор, але і про інших хімікатах, вкрай небезпечних для людини. Використання фільтрів допоможе захистити себе і близьких від негативного впливу забруднювачів, що містяться в водопроводі.

Чому варто вмиватися фільтрованою водою

blank

Коли з крана ллється жорстка вода, вона не може швидко змити з рук і розчинити мило. В результаті людині доводиться сильно терти долоні одна об одну, щоб видалити налиплу бруд. Це призводить до формування мікротріщин та інших пошкоджень шкіри.

Косметологи одноголосно стверджують: вмиватися краще фільтрованої водою. В такому випадку ніжна шкіра обличчя точно не стикнеться з хлором, іржею та іншими забруднювачами. Також після вмивання не знадобиться використовувати тонік, адже шкіра обличчя буде і без того м’якою і пружною.

Більш того, такий магістральний комплекс очищення води зробить з технічної водопровідної води проточну близьку за складом до питної, якій вже безпечно можна поїти тварин і поливати рослини. А для харчових цілей ми все-таки рекомендуємо придбати побутової питної фільтр.

Вода перестане руйнувати побутову техніку

Комплекс магістральних фільтрів з поліпропіленом, вугіллям і пом’якшувач значно збільшить термін
експлуатації ваших побутових приладів, зменшить витрати на сервісне обслуговування і ремонт, скоротить витрати на пральні порошки та іншу побутову хімію.

увеличит срок эксплуатации ваших бытовых приборов

Адже не секрет, що містять хлор з’єднання роблять нееластичними і згодом руйнують гумові прокладки, що призводить до порушення герметичності і навіть аварійних ситуацій. Ці ж процеси відбувається і з металевими фланцями виробів.

Від білястого нальоту, який викликається підвищеним вмістом солей жорсткості, допоможе позбутися пом’якшувач, який зробить воду м’якою. А це – продовження терміну служби пральних, посудомийних машин, бойлерів, душових кабін, джакузі та ін. Нагрівальні тени і форсунки в цих приладах будуть служити незрівнянно довше і заощадять ваші гроші на матеріалах і сервісному обслуговуванні. Форсунки в джакузі, кавомашині, праску, душових кабіни не будуть забиватися. У чайник не буде накипу.

Механічний поліпропіленовий передфільтр затримує пісок, іржу, мул, глину та інші дрібнодисперсні забруднення. Це робить воду більш чистою і прозорою, зберігаючи гумові прокладки і керамічні картриджі ваших кранів, сантехнічческіх виробів і побутову техніку від передчасного зносу.

фильтры для воды и комплектующие

Виходячи з названої вище інформації, ви самостійно приймаєте рішення про вибір кількості ступенів магістральної предочистки, а наші фахівці допоможуть у виборі моделі в залежності від вашого бюджету.

Для підбору магістральних передфільтрів необхідно знати ваші побажання, якість вихідної води, кількість споживачів, кількість точок водорозбору, середньомісячне споживання води. При наявності цієї інформації наші консультанти допоможуть підібрати Вам оптимальну систему фільтрації.

Цікавий факт-якість води безпосередньо залежить від типу грунту регіону. Наприклад: в Одеській, Дніпровської, Київської, Миколаївська, Херсонській, Львівській областях вода жорстка, тому без умягчителя буде складно отримати якісну побутову воду. У Закарпатській та Полтавській областях вода менш жорстка. А в Кременчуці грунту містять дуже багато двовалентного заліза, тому там знадобиться знезалізнення.

Оцените post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *